Aplikacje na iOS i OS X

Pixelmator tańszy o połowę

Super wiadomość dla osób poszukujących prostego rozwiązania do edycji grafiki. Pixelmator czyli genialny program służący do edycji i tworzenia grafiki zarówno na system Mac OS X jak i iOS jest dostępny w świetnej cenie.

Pixelmator jest potężnym narzędziem, które zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia, edycji i ulepszenia zdjęć graficznych. Pozwala nam pracować płynnie pomiędzy komputerem Mac, iPad’em, a teraz również i iPhonem i to wszystko bez wysiłku. Pixelmator w pełni korzysta z najnowszych technologii systemu iOS, co podsumowując daję nam szybkie i potężne narzędzia, które pozwalają dotykiem korygować zdjęcia, rysować, malować, stosować olśniewające efekty lub w niezwykle prosty sposób tworzyć zaawansowane efekty.

Normalna cena dla systemu Mac OS X to 29,99 euro, natomiast teraz jest on o połowę tańszy i kosztuje 14,99 euro. Promocja obejmuje również wersję dla systemu iOS i wynosi 1,99 euro zamiast 4,99 euro. Obniżka cen jest dostępna z okazji jutrzejszego dnia zakupów którego znamy dobrze pod nazwą Black Friday.

[appstore id=407963104]

[appstore id=924695435]

[source name=iClaridied url=http://www.iclarified.com/52715/pixelmator-for-mac-and-pixelmator-for-ios-are-on-sale-for-50-off-deal]

To Top