Aplikacje na iOS i OS X

Pixelmator na iPhone’a już dostępny

Dla wszystkich zwolenników mobilnej edycji grafiki mam dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich to taka, że jedno z najlepszych narzędzi do edycji i tworzenia grafiki jakim jest Pixelmator jest teraz dostępne na iPhone’a i to dodatkowo jako uniwersalna aplikacja iPhone/iPad. Druga dobra wiadomość jest taka, że z tej okazji Pixelmator jest czasowo tańszy o połowę i teraz kosztuje 4,99 euro (stara cena 9,99 euro).

Pixelmator jest potężnym narzędziem, które zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia, edycji i ulepszenia zdjęć graficznych. Pozwala nam pracować płynnie pomiędzy komputerem Mac, iPad’em, a teraz również i iPhonem i to wszystko bez wysiłku. Pixelmator w pełni korzysta z najnowszych technologii systemu iOS, co podsumowując daję nam szybkie i potężne narzędzia, które pozwalają dotykiem korygować zdjęcia, rysować, malować, stosować olśniewające efekty lub w niezwykle prosty sposób tworzyć zaawansowane efekty.

13

[vimeo id=”125902294″]

Gorąco polecam to narzędzie Wszystkim tym którzy zarówno rozpoczynają pracę z mobilną edycją zdjęć jak również tym którzy od samego programu wymagają coś więcej niż narzucenie efektu.

[appstore id=924695435]

To Top