Informacje i nowości

Ulepszona przednia kamera w nowym modelu iPhone’a

Deweloper Hamza Sood odkrył interesującą rzecz w kodzie biblioteki nowego oprogramowania dla deweloperów, która pokazuje nam, że Apple planuje znacząco zaktualizować przednią kamerę w nowej wersji iPhone’a. Oczywiście nie jest to w żadnym stopniu potwierdzony fakt, że takie rozwiązanie będzie dostępne w kolejnym modelu iPhone’a.

Jak możemy zauważyć przednia kamera którą użytkownicy zwykle wykorzystują do rozmów FaceTime będzie umożliwiała zapis wideo w rozdzielczości full HD 1080p oraz wprowadzi możliwość nagrywania w zwolnionym tempie 240 klatek/sekundę tak jak to jest teraz w głównym aparacie najnowszych modeli iPhone’a 6 i 6 Plus.

Sam iPhone jest chyba najpopularniejszym mobilnym aparatem i kamerą w jednym wśród wszystkich urządzeń na świecie. Oczywiście znajdziemy modele które posiadają lepsze aparaty ale to iPhone wg. mnie prowadzi w klasyfikacji mobilnej fotografii.

Osobiście uważam, że w nowym modelu iPhone’a przydałoby się porządnie odświeżyć oba aparaty zarówno ten do rozmów FaceTime jak i główny chociażby wprowadzając wyższą rozdzielczość, nie ciągle stosować 8 Mpix od modelu iPhone’a 4S. Oczywiście optyka samego aparatu  robi tutaj na prawdę wiele i rozwój jej w ostatnich modelach iPhone’a był zaskakujący lecz dla wielu posiadaczy iPhone’a w dalszym ciągu 8Mpix właśnie przez tą cyfrę „8” będzie słabym aparatem.

[source name=iDownloadblog url=http://www.idownloadblog.com/2015/06/10/ios-9-code-iphone-selfie-cam/]

To Top