Co słychać u konkurencji

HTC one M9 vs. iPhone 6

HTC wydała dziś trzy nowe reklamy swojej flagowej słuchawki – HTC one M9. W spotach, firma prowadzi „blind test” („ślepy test”) pomiędzy swoim telefonem a Samsung Galaxy S6 i iPhone 6. Porównanie HTC one M9, Galaxy S6 i iPhone 6. Zapraszam.

W pierwszym teście zmierzyły się HTC one M9 i Samsung Galaxy S6. Użytkownicy mieli otworzyć szereg aplikacji na smartphone’ach. Test miał sprawdzić, który telefon jest szybszy w użytkowaniu.

[youtube id=17gvSVtE1MM]

W drugim teście, użytkownicy musieli zrobić sobie „selfie” w trudnych warunkach oświetleniowych dwoma różnymi telefonami. W tym teście HTC one zwyciężył z iPhone’m 6 dzięki swojej przedniej kamerze UltraPixel.

[youtube id=iFLy7pkKMMA]

W trzecim ślepym teście porównano jakość dźwięku iPhone’a i HTC. Użytkownicy zdecydowali, że dzwięk z One jest głośniejszy i lepszy jakościowo.

[youtube id=UMd0FyQiLHM]

HTC one M9 jest lepszy od iPhone’a 6 pod względem głośników i przedniej kamery, ale czy wymienilibyście swojego iPhone’a 6 na HTC? HTC one M9 vs. iPhone 6, który według was jest lepszy?

[source name=iPhoneHacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/07/new-htc-ads-show-one-m9-beating-iphone-6-blind-tests.html/]

To Top