Informacje i nowości

Porównanie szybkości wszystkich modeli iPoda touch

Nie dawno firma Apple niespodziewanie odświeżyła wszystkie modele iPoda. Dwa z trzech modeli czyli shuffle i nano odświeżone zostały tylko o nowe kolory, bez żadnych zmian technicznych. Trzeci model czyli iPod touch został znacznie zmieniony (pod względem technicznym oczywiście), nowy procesor, więcej pamięci RAM, aparat, koprocesor ruchu i większa pojemność (teraz maksymalnie to 128GB). To wszystko sprawia, że iPod touch 6 gen. jeżeli chodzi o zapewnienie rozrywki użytkownikowi (nie tylko tej muzycznej) jest na prawdę świetnym urządzeniem, chociaż przez wielu nie docenianym.

W sieci ukazał się filmik na którym możemy sprawdzić, jak dokładnie pod względem szybkości (wykonując te same operacje) zachowuje się każda z generacji iPoda.

Który model wygra? Sprawdźcie sami.

[youtube id=”gro1mtZUxyk”]

Patrząc technologicznie na pewno jeżeli chodzi o lidera to wynik jest jednoznaczny, lecz w niektórych testach kolejne miejsca w klasyfikacji mogą nas na prawdę zdziwić.

Tak ogólnie to jakie jest Wasze zdanie na temat tego urządzenia?

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/ipod-touch-6-vs-every-other-ipod-touch-ever-released-video/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29]

To Top