Informacje i nowości

BMW Steve’a Jobs’a może być twoje za 15.000$

Steve Jobs uwielbiał wybierać się na przejażdżki po Dolinie Krzemowej w Mercedesie bez tablic rejestracyjnych podczas jego ostatniej dekady w Apple, ale wcześniej genialny konstruktor i jego żona Laurene byli właścicielami BMW 325i Cabrio.

Ten sam kabriolet wystawiono na sprzedaż. Jobsowie byli prawowitymi właścicielami pojazdu od 1995 do 1996. Kelly Blue Book szacowała wartość samochodu na $2,374, ale jego obecny właściciel, Julius Winegar z Kaliforni, ma nadzieję, że jakiś fanboy Apple będzie gotów zapłacić za niego 15.000 dolarów. Oto i dokument rejestracyjny, potwierdzający pochodzenie auta.

jobs-BMW-780x780

Właściciel aukcji BMW 325i przekonuje, że samochód jest wyposażony w grono uaktualnień, premium stereo, podgrzewane siedzenia, skórzaną tapicerkę i port USB do ładowania telefonu iPhone.

Mam świadomość, że cena jest wysoka. Ale to jest cena za jaką jestem skłonny oddać samochód. Naprawdę chciałbym aby trafił w ręce kogoś, kto jest fanem Apple i Steve’a Jobs’a i będzie potrafił docenić ten relikt po wspaniałym konstruktorze.

[source name=Cultofmac url=http://www.cultofmac.com/385572/steve-jobs-old-bmw-can-be-yours-for-15000/]

To Top