Aplikacje na iOS i OS X

Microsoft Office 2016 z wieczystą licencją dla komputerów Mac

Użytkownikom którzy przesiadają się na komputery Mac z Windowsa na pewno początkowo towarzyszył problem zmiany używanych programów na inne z racji zmiany systemu. Duża część z nich posiada swoją wersje dla systemu Apple, lecz dla niektórych musimy szukać alternatywy (osobiście dodam, że programy pod komputery Apple są o bardziej dopracowane).

Jednym z pierwszych pytań osoby kupującej sprzęt Apple jest czy „Office działa na Maca”, tak działa tylko potrzebujemy wersji przeznaczonej pod ten system lub ewentualnie możemy zainstalować Windowsa przez Asystent Boot Camp albo Parallelsa i tam dograć Office’a z Windowsa. Także sposobów jest kilka.

Okej, wracając do tematu firma Microsoft wydała nie dawno pakiet Office 2016 dla komputerów Mac, który początkowo był dostępny na zasadzie wykupu rocznej subskrypcji. Nie dawno wprowadzono wersje którą możemy raz zapłacić i używać dożywotnio bez konieczności opłaty licencji. Tak wygląda obecna paleta wszystkich dostępnych pakietów.

Zrzut ekranu 2015-10-05 o 11.26.18

Wersja przeznaczona dla Użytkowników Domowych i Uczniów nie zawiera programu Outlook, który dostajemy w wersji dla Użytkowników Domowych i Małych Firm.

Wszystkich zainteresowanych zakupem programu zapraszam na stronę Microsoftu dostępną pod tym adresem, gdzie szczegółowo zapoznamy się z dostępną ofertą oraz poznamy wszystkie różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami.

To Top