Sprzęt Apple i akcesoria

iPhone 6s Silicone Case

Dwa miesiące temu kupując iPhone’a 6s postanowiłem, że nie doprowadzę go do opłakanego stanu tak jak poprzedniego iPhone’a. Szukając odpowiedniego pokrowca kierowałem się tym, aby faktycznie spełniał swoją funkcję ochronną i przyzwoicie wyglądał.

Ostatecznie wybór padł na iPhone 6s Silicone Case. Biorąc pod uwagę to, że w swoim Apple Watch’u używam czerwonego paska, sprzedawca doradził, abym wybrał taki sam kolor pokrowca. Po chwili zapytał się także czy mam iPada i MacBooka ponieważ też chciał mi sprzedać jeszcze czerwonego Smat Cover’a i plastikowego case’a na komputer. Odpowiedziałem, że smart cover’a już mam (także czerwony), a komputera używam raczej stacjonarnie i nie jest on narażony na różne uszkodzenia.

FullSizeRender

Przejdźmy do rzeczy. Sylikon, z którego wykonany jest pokrowiec jest miły w dotyku i całość nie sprawia wrażenia jakby miał zaraz wyślizgnąć się z ręki. Środek został wyłożony mikrofibrą, która zabezpiecza tył naszego iPhone’a przed dostającymi się drobinkami kurzu, okruchów itp.

IMG_0455

Niestety nie jest on idealny jeśli chodzi o zużycie. Wokół ekranu pojawiły się już przetarcia. Na szczęście są one ledwo widoczne i można powiedzieć, że w tym momencie już bardziej się czepiam szczegółów. Bardziej niepokojące są uszczerbki w sylikonie nieopodal dolnej krawędzi. Nie dość, że brzydko wyglądają to jeszcze z tygodnia na tydzień zdają robić się coraz większe.

IMG_0411

Ogólnie iPhone 6s Silicone Case jest produktem godnym polecenia. Krótko mówiąc robi robotę i wygląda nienagannie, ale myślałem, że wyżej wymienione uszczerbki mogą się w końcu się pojawić, ale znacznie później.

To Top