System iOS

Apple udostępnia nowe wersje beta swoich wszystkich systemów

Apple wydało tego wieczora wersje beta swoich nowych, wszystkich systemów. I tak, pierwsza edycja iOS 9.3.2, watch OS 2.2.1, tvOS 9.2.1 oraz OS X 10.11.5 są już możliwe do pobrania przez deweloperów.

iOS 9.3.2

Niedługo po udostępnieniu oficjalnej wersji iOS 9.3, a następnie 9.3.1 eliminującego kilka problemów systemu przyszedł czas na nową wersję, która jak zwykle bywa najpierw trafia do deweloperów.  Jak na razie jedyną widoczną gołym okiem zmianą są znacznie szybsze niektóre animacje. Zwykła poprawka błędów także została zawarta w tej wersji. Aktualizacja gotowa do pobrania powinna znajdować się w odpowiedniej zakładce w ustawieniach.

watchOS 2.2.1

Także po niedawno udostępnionej podobnie jak w przypadku iOS wersji oficjalnej pojawiła się kolejna, testowa. Jak zwykle przynosi ona oczywiście wiele poprawek dotyczących zmniejszenia ilości błędów oraz zwiększenia wydajności samego zegarka Apple Watch. Nowa beta dostępna do pobrania znajduje się standardowo w odpowiedniej zakładce w programie Apple Watch na iPhonie.

tvOS 9.2.1

Tak samo jak w przypadku wyżej wymienionych systemów nie przynosi żadnych większych zmian, tylko ogólną poprawę płynności urządzenia oraz wyeliminowanie wielu błędów. Aktualizacja jest gotowa do pobrania bezpośrednio przez Apple TV.

OS X 10.11.5

Żeby tradycji stało się za dość, nowa beta naprawia błędy odkryte przez użytkowników wersji 10.11.4, a także powinna sprawdzić, że Mac działa nieco szybciej. Możecie ją pobrać za pomocą Mac App Store i odpowiedniej zakładki.

Jak widać, Apple nie daje deweloperom odpocząć od testowania nowych systemów i udostępnia ich kolejne wersje testowe krótko po wydaniu oficjalnych. Oby przynosiły one tylko dobre zmiany i doprowadziły iUrządzenia do perfekcyjnego działania.

Komentarze
To Top