Naszymi oczami

Recenzja torby Holdit 15,6″ – styl i klasa dla niego

Produkt, który opiszę w poniższej recenzji idealnie trafił w mój modowy gust oraz podbił moje serce. To nic innego jak stylowa torba w głównej mierze przeznaczona do transportu laptopa.

Holdit? A co to takiego?

W 2007 roku Steve Jobs zaprezentował światu iPhone’a – telefon, który zmienił nasz stosunek do smartfonów, internetu i nasze podejście do tego typu urządzeń. Standardowy telefon komórkowy nagle stał się naturalną częścią naszego życia. To właśnie wtedy powstała firma o nazwie Holdit, której głównym celem jest upraszczanie naszego cyfrowego życia. Dzięki dobranym dostawcom, projektantom oraz rozwiązaniom logistycznym, Holdit oferuje szereg ciągle ulepszanych (w pogoni za perfekcją) produktów. Dzięki kilku dostawcom, firma jest w stanie szybko wprowadzać indywidualnie zaprojektowane produkty na rynek.

Holdit jest obsługiwany przez Proove – firmę rodzinną z ugruntowaną pozycją na zachodnim wybrzeżu Szwecji, gdzie podstawowe wartości, takie, jak: prostota i nieformalność przenikają przez ludzkie relacje zarówno w biznesie jak i w życiu codziennym.

Dziś Holdit w swoim segmencie rynku jest wiodącym dostawcą w Skandynawii, natomiast na rynkach międzynarodowych rośnie w siłę. Firma, która tworzy unikalne produkty i prężnie się rozwija ma przed sobą świetlaną przyszłość.

To jest właśnie Holdit!

Torba, która trafiła w moje ręce to model męski, przeznaczony dla laptopów o wielkości matrycy do 15,6″.

Producent: Holdit

EAN: 7330985120237

Kod producenta: 612023

Rodzaj: Torba męska

Przekątna ekranu: 15,6″

Ilość komór: 2

Pasek na ramię: Tak

Uchwyt do ręki: Tak

Materiał: Skóra ekologiczna

Wymiary: Rozmiar wewnętrzny (wys. x szer. x grub.): 29 x 36 x 5. Wewnętrzna kieszeń: 29 x 36 x 2,5

Kolor: Czarny

Pasuje do: Laptopy do 15″ (MacBook Air 13, MacBook Pro Retina 15, MacBook Pro 15).

Obiekt będący przedmiotem mojej recenzji jest dobrze wykonany, stylowy oraz przyciąga wzrok mijanych na ulicy osób dodając właścicielowi powagi i prestiżu. Torba wykonana jest ze skóry ekologicznej (co zapewne ucieszy ekologów) i sprawdza się w niejednej podróży ponieważ jej konstrukcja jest bardzo praktyczna. Wpływ na taki stan rzeczy mają: główna komora, dwie (duże) kieszenie po bokach, dwa wygodne uchwyty do noszenia oraz uchwyty do paska, dzięki któremu możemy przerzucić torbę przez ramię. W pierwszej kieszeni (zasuwanej na zamek błyskawiczny) znajdziemy dwie małe kieszonki przeznaczone dla drobnych rzeczy. Druga kieszeń (zapinana za pomocą magnesu) posiada na spodzie otwór (zasuwany na zamek błyskawiczny) w celu wygodnego i bezpiecznego przymocowania torby do rączki drugiej, większej torby podróżnej na kółkach. Dzięki przemyślanemu rozwiązaniu zyskujemy nie tylko wolną dłoń ale i większą wygodę oraz swobodę. We wnętrzu znajdziemy dużą, wzmacnianą komorę przedzieloną na pół miękką wyściółką, pasek na tzw. rzepę oraz małą kieszonkę zasuwaną na zamek błyskawiczny. Wzmacniane ściany mają na celu: ochronę sprzętu elektronicznego oraz ułatwienie pakowania i wyciągania przedmiotów.

Nie sposób pominąć detali, które świadczą o wykonaniu stojącym na wysokim poziomie, takimi akcentami są: wysokiej jakości zamki błyskawiczne, uchwyty na pasek, zapinka wykonana z magnesu, szwy (wyraziste, dodające nieco charakteru) czy dwa uchwyty do noszenia. Całość jest ładnie spasowana, natomiast konstrukcja jest na tyle przemyślana aby w trakcie noszenia torby nie pojawiały się na niej zagięcia przyspieszające starzenie się produktu.

Torba łączy w sobie klasyczny wygląd (przez co pasuje do klasycznego, eleganckiego stylu), a jej nowoczesna konstrukcja przeznaczona jest do laptopów i to ewidentnie widać.

Podsumowując

Torba prezentuje się elegancko, jest minimalistyczna, dobrze wykonana, chroni MacBooka (i nie tylko) oraz nadaje prestiżu. Zdecydowanie polecam! 🙂

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta holdit.eu.

Komentarze
To Top