Plotki

Nowy MacBook 12″ będzie cieńszy, lżejszy i tańszy niż obecne MacBooki Air

MacBook Air

Jeden z użytkowników forum WeiPhone.com opublikował kilka nowych informacji dotyczących nowych produktów Apple. Doniesienia można uznać za bardzo wiarygodne zwłaszcza, że w przeszłości ten sam użytkownik, informował chociażby o ekranach Retina w MacBookach Pro, zanim te zostały oficjalnie zaprezentowane.

Według niego, Apple wyda niebawem (być może jeszcze w II kwartale) MacBooka 12″ (jest to potwierdzenie krążących już od jakiegoś czasu plotek), który – chociaż pod względem rozmiaru będzie bardzo zbliżony do obecnych MacBooków Air – będzie znacząco różnił się od nich w konstrukcji. Nowy MacBook ma nie mieć wentylatora, ma za to być wyposażony w ekran Retina i przeprojektowany gładzik. Według autora doniesień, komputer może być cieńszy, lżejszy i tańszy od obecnych Airów.

Jeśli chodzi o aktualizację MacBooków Pro, to na odświeżenie tej linii komputerów Apple, będziemy musieli poczekać przynajmniej do września.

Na koniec użytkownik forum wspomina jeszcze o iWatchu, który według posiadanych przez niego informacji, znajduje się wciąż w fazie testowania prototypów. Jego premiera jest nieunikniona, ale nie wcześniej, niż na koniec roku 2014.

[source name=”9to5mac” url=http://9to5mac.com/2014/03/21/rumor-12-inch-retina-macbook-air-updates-coming-soon-without-fan-or-mechanical-trackpad-button/]

To Top