Plotki

iPhone 6 – schematy obudowy

iPhone 6 – schematy

Portal UkrainianiPhone opublikował wizualizacje/schematy rzekomo finalnej wersji iPhone’a 6, które są tworzone w celu pomocy producentom w tworzeniu akcesoriów do nadchodzącego urządzenia.

Grafiki wydają się być znacznie lepsze niż schematy, które wyciekły wcześniej. Przedstawiają one tylną obudowę – z zewnątrz i od środka – ze szczegółowo oznaczonymi miejscami na wkręty do montażu „wnętrza” urządzenia. Można zauważyć, że tylna obudowa posiada „wcięcia” na górze i na dole, które bez wątpienia są związane z konstrukcją anteny.

iPhone 6 – schematy

iPhone 6 – schematy

iPhone 6 – schematy

iPhone 6 – schematy

Przedstawiono również wymiary urządzenia, które wynoszą 138 x 67 x 6 mm. Dla porównania, iPhone 5s ma wymiary 123,8 x 58,6 x 7,6 mm.

iPhone 6 – schematy

Urządzenie, w przeciwieństwie do obecnego modelu, ma zaokrąglone krawędzie oraz przycisk blokady przeniesiony na boczną krawędź.

Co ciekawe, jest to już kolejny schemat urządzenia, na którym pojawia się okrągłe wycięcie na lampę LED, zamiast podłużnego, na podwójną lampę, jak ma to miejsce w iPhone’ie 5s.

Portal, zamieścił również porównanie rozmiarów iPhone’a 6 do iPhone’a 5 oraz urządzeń konkurencji: Galaxy S5 i HTC One M8, bazując na wymiarach pochodzących z powyższych schematów.

[half]

iPhone 6 vs. iPhone 5s

[/half][half_last]

iPhone 6 vs. iPhone 5s

[/half_last]

iPhone 6 vs. HTC One M8 vs. Galaxy S5

[source name=”UkrainianiPhone” url=http://ukrainianiphone.com/25/04/2014/171441]

To Top