Aplikacje na iOS i OS X

Pixelmator na iPad’a już dostępny w App Store

Podczas konferencji Apple, która odbyła się 16 października, a na której między innymi była premiera nowego iPad’a Air 2 oraz mini 3, premierę miał także jeden z najpopularniejszych programów do edycji grafiki. Mowa o aplikacji Pixelmator, uwielbianej przez użytkowników lecz dotychczas dostępnej tylko na komputery Mac, teraz ukazała się w wersji na iPad’a.

Pixelmator dla iPad’a jest potężnym edytorem zdjęć, który zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do tworzenia, edycji i ulepszenia zdjęcia. Pozwala nam pracować płynnie pomiędzy komputerem Mac i iPad’em i to wszystko bez wysiłku. Pixelmator w pełni korzysta z najnowszych technologii systemu iOS, co podsumuwując daję nam szybkie i potężne narzędzia, które pozwalają dotykiem korygować zdjęcia, rysować, malować, stosować olśniewające efekty lub w niezwykle prosty sposób tworzyć zaawansowane efekty.

To narzędzie na pewno już wkrótce zagości na mojej liście programów do edycji grafiki na iPad’a, głównie ze względu na to z jaką łatwością można w nim tworzyć dosłownie cuda. Jest on świetną alternatywą dla osób nie znających tak potężnych programów jakim jest na przykład Adobe Photoshop i będzie na pewno wiernie służył dla szybkiej, mobilnej edycji zdjęć lub tworzenia przepięknych grafik.

przestrzeń robocza

przestrzeń robocza 2

przestrzeń robocza 3

przestrzeń robocza 4

przestrzeń robocza 5

[appstore id=924695435 store=PL]

To Top