Co słychać u konkurencji

Pebble Time również w wersji Steel

Kilka dni temu firma Pebble zaprezentowała nową serię swoich smart zegarków kryjącej się pod roboczą nazwą Time, która swoją drogą pochodzi od zastosowanego w zegarku interfejsu. O tym co dokładniej wprowadzili nowego pisaliśmy w tym wpisie.

Cała premiera nowych zegarków została zaprezentowana za pomocą serwisu kickstarter.com i towarzyszyła jej zbiórka pieniędzy na rozwój projektu. Ciekawe jest to jak wielki odzew dała ona wśród użytkowników. Suma jaką chcieli zebrać na wsparcie projektu wynosiła 500 000 dolarów, natomiast od użytkowników otrzymali ponad 12 milionów dolarów. Widać produkt i rozwiązanie który oferuje firma jest doceniany wśród starych i nowych użytkowników zegarków Pebble.

Pierwsza wersja Pebble występowała w dwóch wersjach, głównie różniących się wykonaniem: zwykła z tworzywa sztucznego oraz Steel trwalsza wersja z metalu.

Twórcy zegarka Pebble do swojej nowej kampanii dołączyli informację na temat drugiej wersji Steel zegarka Pebble Time. Ruch ten pewnie wynika z faktu, że nowe urządzenie firmy Pebble, było krytykowane za plastikowy wygląd lub z faktu zdobycia tak ogromnej sumy pieniędzy od użytkowników.

 

Pebble Time Steel oprócz podstawowych funkcji wersji zegarka Time oferuje również:

-obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej 316L,

-pasek ze skóry klasy Premium lub ze ze stali nierdzewnej,

-do 10 dni użytkowania zegarka na jednym ładowaniu baterii.

Co do kolorów samego urządzenia, będą dostępne trzy wersje:

-srebrna z jasnym skórzanym paskiem,

-metalicznie czarna z czarnym skórzanym paskiem,

-złota z czerwonym skórzanym paskiem.

Na pierwszą dostawę zegarków dla użytkowników którzy zakupili je w akcji serwisu kickstarter.com będziemy musieli jeszcze niestety trochę poczekać (do lipca) co jest swoją drogą podobną zagrywką jaką zastosowała firma Apple z zegarkiem Apple Watch, ciekawe tylko czy Pebble Time będzie godnym konkurentem dla modelu Apple Watch.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/47413/pebble-unveils-new-pebble-time-steel-smartwatch-video]

To Top